top of page

ZAPISY ROK SZKOLNY 2023/24

ZAPISY  WSTRZYMANE!
Zapraszamy do zapisów w lipcu ;)

Dobrze wypełniony formularz?

Przeczytaj regulamin!

 1. Na każde dziecko wypełnij osobny, jeden formularz na wszystkie zajęcia.

 2. Podaj poprawny numer telefonu i adres email abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

 3. Podaj poprawny rocznik urodzenia dziecka. Dzięki temu będziemy mogli w odpowiedni sposób podzielić dzieci na grupy i klasy,

 4. Jeżeli masz pytania, uwagi lub swoje spostrzeżenia, umieść je w rubryce "uwagi".

 5. Zapisz wszystkie informacje w poniższym  formularzu. W sprawie zapisów postaraj się nie wysyłać dodatkowych emaili lub smsów. Jeżeli z Twojej strony konieczny będzie dodatkowy kontakt, pamiętaj aby użyć tego samego nazwiska co w formularzu i najlepiej tego samego adresu email. 

 6. Skontaktujemy się z Tobą na dwa tygodnie przed rozpoczęciem roku szkolnego. Jeżeli nie otrzymasz od nas smsa prosimy o bezpośredni kontakt pod nr tel.: 503-473-555. Prawdopodobnie poprzez podanie błędnego numeru telefonu nie mamy możliwości skontaktowania się z Tobą. 

 7. Każdy uczeń, kontynuujący zajęcia, zobowiązany jest opłacić wpisowe w wysokości 50zł na poczet czynności związanych z rekrutacją do 31.07.2023r. lub niezwłocznie po wypełnieniu formularza jeżeli formularz został wypełniony później niż 31.07.2023r. Wpisowe jest jednorazową bezzwrotną opłatą niezależną od czesnego. Brak wpłaty wpisowego zgodnie z pkt. 7. powoduje skreślenie z listy uczniów. Nr konta: ING BANK ŚLĄSKI (Niepubliczna Placówka Oświatowo - Wychowawcza EKOLAND) 60 1050 1445 1000 0092 3355 6035, tyt. przelewu "wpisowe rok szkolny 2023/24".

 8. Nowi uczniowie zobowiązani są do opłaty wpisowego w wysokości 100 na poczet czynności związanych z rekrutacją do 30.09.2023r. lub w momencie podjęcia decyzji o uczestniczeniu w zajęciach i/lub podpisaniu umowy. Dzieci, które po pierwszych zajęciach nie podejmą nauki w Placówce Ekoland, nie ponoszą kosztów związanych z opłatą wpisową. Dane do przelewu j.w..

 9. Liczba miejsc w grupach/klasach jest ograniczona i rygorystycznie przestrzegana, dlatego nie ma możliwości dopisania dziecka do grupy ponad planowaną liczbę osób. Liczba dzieci w grupach zależna jest od wielu czynników np. od sali, na której będą odbywały się zajęcia czy od temperamentu uczestników zajęć.

 10. Do zespołów tanecznych Ekoland Junior oraz Ekoland Baby mogą aplikować wyłącznie uczniowie z rocznym stażem nauki w Placówce z klas baletowych. Dyrekcja po otrzymaniu zgłoszenia oraz filmów rekrutacyjnych decyduje o przyjęciu do zespołu. Tylko Dyrekcja może zaproponować przynależność do zespołów z innych grup zajęciowych. 

 11. W związku z obecną sytuacją ekonomiczną rynku oraz dynamicznie wzrastającymi kosztami stałymi i niepodniesieniem przez Placówkę cen zajęć w trakcie roku szkolnego 2022/23, ceny od września będą wyższe, podane w cenniku 2023/24 najpóźniej na dwa tygodnie przed rozpoczęciem zajęć.

 12. Przesłanie formularza nie jest jednoznaczne z przyjęciem dziecka w poczet Wychowanków Placówki. O przyjęciu decyduje m.in. kolejność zgłoszeń, liczba uczestników w grupie/klasie, rocznik dziecka. Wychowankowie Placówki kontynuujący naukę z roku szkolnego 2022/23 oraz ich rodzeństwo przyjmowane są w pierwszej kolejności. 

 13. Znam statut Placówki (hasło do dokumentu to co wszędzie ;) oraz akceptuję regulamin zajęć.

 14. Podane przez Ciebie dane będą przetwarzane wyłącznie na potrzeby rekrutacji. Administratorem danych osobowych jest NPOW EKOLAND.
   

UWAGA: Jeżeli poprawnie wypełniłeś formularz na stronie pojawi się komunikat "Dziękujemy za zgłoszenie" a na skrzynce mailowej dostaniesz ekolandową wiadomość. Sprawdź folder spam i reklamy. Gdy jesteś pewny, że nie otrzymałeś potwierdzenia zgłoszenia skontaktuj się mailowo z placówką ;)

Formularz zapisu na rok szkolny 2023/24
Wybierz ineresujące Was zajęcia (przeczytaj wszystkie możliwści wyboru):

Dziękujemy za zgłoszenie!

bottom of page