top of page

 

 

Kochani!
Przed nami ponownie, już siódmy raz (szczęśliwa siódemka?!), "wyjątkowy czas". Czas Świąt Bożego Narodzenia.

Dla nas "ten wyjątkowy czas" około-świąteczny jest szczególny. To właśnie wtedy powstało "To", wokół czego kręci się nasze życie. Ponownie, trzy lata później, "To" znacznie się rozwinęło a co za tym idzie przeprowadziło się na Nowe. A teraz, trochę znienacka, "To" ponownie zdecydowało, że czas na małe wielkie zmiany. I tak wchodząc w Nowy Rok nasze "To" wyczekuje pierwszego otwarcia drzwi i rozpalonych oczu radości.

Przez te kilka lat nauczyliśmy się wielu, naprawdę wielu rzeczy. Dwoje szalonych, młodych ludzi zaczynało od sprzątania, budowania czy naprawiania. Z biegiem czasu podjęło kolejne wyzwania: wychowanie, zarządzanie czy "dyrektorowanie". Nigdy nie zapomnimy, że "To" powstało ciężką pracą dwóch par rąk. I oczywiście dzięki pomocy Dobrych i Życzliwych Ludzi.

Z całego serca dziękujemy Wam za Dobro, którego doświadczamy. Zarówno od naszych Podopiecznych, ich Rodziców i Opiekunów ale przede wszystkim od wszystkich Nauczycieli, Pedagogów i Instruktorów. Dziękujemy Wam za serce, z którym do nas przychodzicie. Wy, Dobrzy ludzie, zmieniacie "To" w miejsce pełne radości, szczęścia i uśmiechu. Zmieniacie "To" w Ekoland.

Kochani! W ten nadchodzący "wyjątkowy czas" życzymy Wam Dobra. Niech przejawia się
w każdym aspekcie Waszego życia od każdej napotkanej osoby. Nie ma nic piękniejszego niż wzrastać w Dobru! Dzielcie się nim z innymi a na pewno wróci do Was ze zdwojoną siłą!

M.S. i P.K.

kartka_edited.jpg
bottom of page