top of page
eko-026.jpg
eko-035.jpg
eko-024.jpg

Po co to wszystko?!

Cały czas staramy się polepszyć poziom reprezentujących nas teamów. Po pierwsze chcemy zmobilizować Cię do wakacyjnej pracy. Po drugie chcemy przeorganizować skład zespołów tak aby maksymalnie zwiększyć Wasze szanse na zwycięstwa w konkursach. Po trzecie przesłane filmy będą jednym z elementów, które weźmiemy pod uwagę przy akceptacji Twojego zgłoszenia. Ponadto zastanowimy się nad Twoją frekwencją na zajęciach, zaangażowaniem oraz Twoimi innymi atutami jak praca w grupie, bycie koleżeńskim czy obowiązkowym. To, że nie robisz szpagatu nie oznacza, że nie możesz być członkiem zespołu. Cenniejsze będzie to czy pomożesz koleżance i wesprzesz ją w trudnych chwilach! Pamiętaj, że przynależność do zespołu nie jest obowiązkiem a przywilejem. Wymaga to poświęceń, dodatkowych prób i wiele godzin spędzonych na sali.

Wymagania kwalifikujące
rok szkolny 2023/24

Co: Filmy (opis poniżej)

Do kiedy: 31.08.2023r.

Kto: Każda osoba chcąca przynależeć do zespołu (obecni członkowie również)

Kto jest zwolniony: Wyłącznie osoby z kontuzjami, które uniemożliwiają nagranie filmów. W takim przypadku prosimy o kontakt indywidualny z Dyrekcją.

Jak wysyłamy: Mailem, dyskiem online lub w każdy inny sposób umożliwiający oglądnięcie filmów. Po wysłaniu filmów prosimy o wysłanie wiadomości sms z potwierdzeniem - szczególnie ważne przy korzystaniu np. z weetrasfer. 

Kompletność: Wysłane zgłoszenie musi zawierać wszystkie wymienione elementy (za wyjątkiem tych wymienionych jako dodatkowe). Nagraj filmy z elementami na takim poziomie na jakim je wykonujesz. 

Konkrety: 

  • Choreografia indywidualna, styl dowolny, 30-40 sek maksymalny czas trwania filmu. Pamiętaj o poprawnej interpretacji muzyki.

  • Jeden film z trzema szpagatami (prawa i lewa bokiem do kamery, szpagat poprzeczny przodem do kamery). Jeżeli nie wykonujesz pełnego szpagatu nagraj tyle ile potrafisz. 

  • Osobny film lub filmy (w zależności jak łatwiej Ci nagrać): mostek ze stania/leżenia wraz z powrotem do pozycji stojącej/leżącej, gwiazda na dwie strony, foczka (bokiem do kamery), dowolny piruet (spokojnie dwa i więcej obroty). Nagrywasz elementy tak jak potrafisz je wykonać. 

  • Jeśli potrafisz coś więcej nagraj dodatkowy film i pokaż swoje umiejętności: gwiazda na 1 ręce, przejścia w przód /tył, rundak, przerzut machany, fouette itp.. Nie przejmuj się jeżeli element nie jest idealny - grunt to chęci i ciężka praca ;)

Pamiętaj! Masz czas do końca wakacji. Możesz jeszcze wiele wypracować ;)

bottom of page