top of page

Rok Szkolny 2023/24

Informacje nt. roku szkolnego 2023/24 --> ogłoszenia:

- Zajęcia prowadzone będą w Centrum EKOLAND przy ul. A9 nr 2. Placówka EKOLAND informuje, że prowadzi również zajęć w innych miejscach (tylko i wyłącznie wymienionych na planie zajęć Centrum Ekoland).

- Nowy grafik obowiązywać będzie od 4 września (poniedziałek). Pierwsze zajęcia odbywać się będą od  4 do 8 września w zależności od grupy lub klasy.

- Każde dziecko zostaje przypisane do grupy wg. uznania NPOW EKOLAND. Po wcześniejszym uzgodnieniu istnieje możliwość przeniesienia dziecka do innej grupy. W razie wątpliwości, do której dziecko przynależy grupy prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Ze względu na ochronę danych osobowych listy przyjęć nie zostaną udostępnione przez stronę internetową.

- Prosimy o NIEkupowanie strojów ćwiczebnych baletowych ze względu na fakt, iż każda grupa ma ustalany indywidualny kolor i krój stroju ćwiczebnego. Pomiar, szycie oraz zakup stroju odbędzie się w październiku (po finalnym ukształtowaniu się grupy lub klasy). Stroje gotowe do odbioru będą w okolicy listopada 2023 roku. (informacja dla grup i klas baletowych).

- Przypominamy o obowiązkowym stroju ćwiczebnym dla grup capoeira (białe abady, biały podkoszulek + corda o ile dziecko posiada).

- Przypominamy o obowiązkowym stroju ćwiczebnym dla grup hip hop (dresy/leginsy oraz czyste obuwie sportowe zamienne).

- Przypominamy o obowiązkowym stroju ćwiczebnym dla grup zumba z el. tańca towarzyskiego (bluzka z krótkim rękawem + spódniczka/długie spodnie <chłopcy> oraz baletki baletowe dla dziewczynek w kolorze ecru dla chłopców w kolorze czarnym - baletki można zakupić w sklepie taneczny ETIUDA).

- Pozostałe grupy (akrobatyczne, tańca współczesnego) ustalają strój ćwiczebny z osobą prowadzącą. Obie grupy powinny zakupić bezpalcówki w kolorze cielistym.

- Przypominamy o konieczności posiadania przez dzieci uczęszczających do grup baletowych profesjonalnego obuwia tanecznego Kolor baletek: biały, róż, ecru. W tym roku szkolnym sklep Etiuda w wyznaczonych dniach będzie prowadził sprzedaż bezpośrednią baletek w Ekolandzie. Prosimy o niekupowanie baletek "na własną rękę". Dodatkowo klasy starsze uczestniczące w zajęciach z dodatkowe przedmiotu taniec współczesny zobowiązane są posiadać bezpalcówki w kolorze cielistym. 

- Przypominamy o absolutnym ZAKAZIE poruszania się w obuwiu zewnętrznym po Centrum EKOLAND. Zakaz dotyczy każdej osoby, która przekracza strefę "bezbutową". (Dzieci, młodzież oraz dorośli ćwiczący w obuwiu powinni posiadać czyste sportowe obuwie zamienne.) W sytuacji "zdiagnozowania", że uczestnik zajęć nie przebrał obuwia lub przebrane obuwie jest brudne osoba prowadząca poprosi uczestnika zajęć o ściągnięcie obuwia i ćwiczenie boso (lub w skarpetkach). 

- Przypominamy, że uczestniczenie w zajęciach jest jednoznaczne z akceptacją regulaminów obowiązujących w CRDiM EKOLAND (regulamin zajęć Placówki, Statut Placówki oraz procedur bezpieczeństwa) oraz akceptację warunków umowy wraz z cennikiem. W.w. dokumenty dostępne są w recepcji EKOLAND lub na stronie internetowej. 

- Cennik zajęć oraz wszelkie dodatkowe koszty (np. koszt stroju na spektakl/ festiwal) dostępne są na stronie internetowej oraz w umowie. 

- Ze względów organizacyjnych Plan Zajęć może ulec zmianie.

- Parkowanie. Przypominamy, że parkowanie na chodniku uniemożliwiające przejście pieszego może skutkować otrzymaniem mandatu. Tym samym zachęcamy do korzystania z parkingu Centrum EKOLAND oraz publicznego parkingu przy Centrum Medycznym/ Poczcie. Poruszanie się samochodem po terenie zielonym jest wzbronione.

- Zespoły Taneczne EKOLAND rozpoczynają treningi najwcześniej od października o czym Rodzice/Opiekunowie zostaną poinformowani drogą telefoniczną (sms). W tym roku szkolnym zajęcia z akrobatyki dla zespołów będą odbywały się raz w miesiącu w soboty w wymiarze 1,5h w Centrum AVATAR (za dodatkową opłatą wstępu do centrum). Harmonogram zajęć akrobatycznych zostanie opublikowany na stronie internetowej w zakładce zespołów. 

- Przed rozpoczęciem zajęć (nowi Uczniowie) bardzo prosimy Rodziców/Opiekunów o zapoznanie się z webinarem n.t. organizacji pracy w Placówce EKOLAND.

bottom of page