top of page

Rok Szkolny 2018/19

Informacje nt. roku szkolnego 2018/19 --> ogłoszenia:
 

- Zajęcia prowadzone będą w Centrum EKOLAND przy ul. A9 nr 2. Placówka EKOLAND informuje, że prowadzi również zajęć w innych miejscach (tylko i wyłącznie wymienionych na planie zajęć Centrum Ekoland).
 

- Nowy grafik obowiązywać będzie od 03 września (poniedziałek). Pierwsze zajęcia odbywać się będą od 03 do 07 września w zależności od grupy lub klasy.
 

- Każde dziecko zostaje przypisane do grupy wg. uznania NPOW EKOLAND. Po wcześniejszym uzgodnieniu istnieje możliwość przeniesienia dziecka do innej grupy. W razie wątpliwości, do której dziecko przynależy grupy prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Ze względu na ochronę danych osobowych listy przyjęć nie zostaną udostępnione przez stronę internetową.
 

- Prosimy o NIEkupowanie strojów ćwiczebnych ze względu na fakt, iż każda grupa ma ustalany indywidualny kolor i krój stroju ćwiczebnego. Pomiar, szycie oraz zakup stroju odbędzie się w październiku (po finalnym ukształtowaniu się grupy lub klasy). Stroje gotowe do odbioru będą w okolicy listopada 2018 roku. (informacja dla grup baletowych)
 

- Przypominamy o obowiązkowym stroju ćwiczebnym dla grup capoeira (białe abady, biały podkoszulek + corda o ile dziecko posiada).
 

- Przypominamy o konieczności posiadania przez dzieci uczęszczających do grup baletowych profesjonalnego obuwia tanecznego (baletki zakupione w profesjonalnych sklepach tanecznych), w razie wątpliwości służymy pomocą. Kolor baletek: biały, róż, ecru.
 

- Przypominamy o absolutnym ZAKAZIE poruszania się w obuwiu zewnętrznym po Centrum EKOLAND. Zakaz dotyczy każdej osoby, która przekracza strefę "bezbutową". (Dzieci, młodzież oraz dorośli ćwiczący w obuwiu powinni posiadać czyste sportowe obuwie zamienne.)
 

- Przypominamy, że uczestniczenie w zajęć jest jednoznaczne z akceptacją regulaminów obowiązujących
w CRDiM EKOLAND (regulamin sali i placu zabaw + regulamin zajęć Placówki oraz Statut Placówki) oraz akceptację warunków umowy. W.w. dokumenty dostępne są w recepcji EKOLAND
 

- Ze względów organizacyjnych Plan Zajęć może ulec zmianie
 

- Parkowanie. Przypominamy, że parkowanie na chodniku uniemożliwiające przejście pieszego może skutkować otrzymaniem mandatu. Tym samym zachęcamy do korzystania z parkingu Centrum EKOLAND oraz publicznego parkingu przy Centrum Medycznym/ Poczcie. Poruszanie się samochodem po terenie zielonym jest wzbronione.
 

- Zespół Taneczny EKOLAND Junior rozpocznie treningi najwcześniej od października w momencie otrzymania informacji nt. możliwości wynajmu dodatkowej sali oraz dyspozycji trenerów/ nauczycieli.

- Przed rozpoczęciem zajęć odbędą się obowiązkowe zebrania organizacyjne dla Rodziców i Opiekunów nowych uczniów o czym zostaną Państwo poinformowani telefonicznie (sms). Zebrania odbędą się: 1 września (sb)
o godzinie 11:00, 13:00 oraz 15:00 w zależności od grupy.

bottom of page