top of page

 

 

Serdecznie zapraszamy na darmowe

(finansowane przez województwo Małopolskie)

zajęcia dogoterapii p.t. "Pszczoła czyli zwierzę, które nigdy nie zasypia".

GDZIE: ogród Ekolandu (w przypadku złej pogody zajęcia odbędą się w środku) 

KIEDY: 14.10 (sobota) (z powodów niezależnych termin może ulec zmianie)

O KTÓREJ: 11:00 młodsze dzieci oraz 13:00 starsze dzieci

CZAS TRWANIA: ok 45 min

ZA ILE: za piękny uśmiech ;)

KTO: dzieci w wieku od 5ciu do 10ciu lat

CO BĘDZIEMY ROBIĆ: zajęcia prowadzone będą metodą AAE (Animal Asisted Education) o zwierzętach miododajnych; w trakcie zajęć dzieci wybudują domki dla pszczół, na zajęciach obecny jest pies/psy

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ: wyłącznie mailowo na adres: biuro@dogomama.com - aby zgłoszenie zostało przyjęte należy dołączyć dokument "zgoda".

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA! DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ!

1.png

KTO PROWADZI ZAJĘCIA: Maria Staniszewska - certyfikowany dogoterapeuta nr legitymacji 082/IDT/2021. Od 13 lat pracuje z dziećmi i młodzieżą prowadząc zajęcia taneczne, rytmiczne i umuzykalniające. Absolwentka Szkoły Baletowej w Krakowie oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie na kierunku Zarządzanie. Od 2008 roku animator czasu wolnego w kraju i za granicą. Wychowawca oraz kierownik wypoczynku. Od 2016 roku jest dyrektorem Niepublicznej Placówki Oświatowo-Wychowawczej. Od ponad czterech lat pracuje z psami ras północnych łącząc pasję do psich sportów i promocji zdrowego trybu życia: agility, bikejoring oraz psie zaprzęgi. Perki, pies terapeutyczny rasy Syberian Husky (suka), który jako główny będzie brał udział w warsztatach, przeszedł w 2021 roku szkolenie Przygotowanie Psa do Dogoterapii rekomendowane przez Polską Akademię Zoopsychologii i Animaloterapii. Twórca autorskiego projektu "Zero waste z pieskiem Perki", autor projektów proekologicznych prowadzonych metodą AAE dla dzieci z Polski oraz z zagranicy. Obecnie Maria Staniszewska, pod pseudonimem DogoMama, ukończyła szkolenie Kynoterapii organizowane przez Polską Akademię Zoopsychologii i Animaloerapii oraz studia  podyplomowe Behawiorystyka, specjalizacja psy.  Prywatnie prowadzi dom tymczasowy dla psów z interwencji organizacji: Północniaki Ogólnopolska Fundacja na rzecz ochrony zwierząt, Fundacja Skrzydlaty Pies oraz Adopcje Malamutów. 

319012397_210410991557577_8294760266731523731_n.jpg
bottom of page