top of page

 

KONKURS 11.06.2022R.

WYJAZD 10.06 - PIĄTEK - 12.06 - NIEDZIELA

ZBIÓRKA ZESPÓŁ BABY

22:30 - parking górny przy Galerii Krakowskiej graniczący z dworcem PKP

22:30 - 23:00 - próba ustawienia w związku ze zmienną ilości dziewczynek i wprowadzanymi w związku z tym zmianami - PRÓBA OBOWIĄZKOWA (Tak, próba będzie na dworcu)

ZBIÓRKA ZESPÓŁ JUNIOR

23:00 - parking górny przy Galerii Krakowskiej graniczący z dworcem PKP

23:15 - przejście na peron i oczekiwanie na odjazd

23:46 - 08:04 - przejazd pociągiem do Gdańska

08:15 --> przejazd PKS do Nowy Dwór Gdański o godź. 8:20 lub 8:50 w zależności od opóźnień PKP

10:30 - 12:00 przygotowanie do konkursu

12:00 - 16:00 konkurs - nasze kategorie 

18:00 - 21:00 czas na odpoczynek, wspólne wyjście na posiłek

20:13 - 20:50 przejazd PKS Nowy Dwór Gdański - Gdańsk

20:50 - oczekiwanie na pociąg

22:38 - 08:10 przejazd PKP do Krk

UWAGA! Harmonogram jest bardzo napięty i wspólny posiłek zjemy dopiero ok 18 w sobotę - proszę o zabranie odpowiedniej ilości prowiantu i picia (w tym czekolada i słodycze na podniesienie poziomu cukru i załadowania energii przed wystąpieniem).

UWAGA2! Zabieramy tylko najpotrzebniejsze rzeczy tj. strój, rzeczy do malowania (rzęsy, rumieniec, błyszczyk, demakijaż), akcesoria do czesania (grzebień/szczotka, wsuwki, gumki + lakier), prowiant + picie , strój, bezpalcówki, LEGITYMACJĘ SZKOLNĄ (bez legitymacji w PKP czeka WAS KARA - i to nie są już śmieszki)--> wszystko pakujemy do JEDNEGO niedużego bagażu! (Stroje mamy bardzo kompaktowe ;)

Pieniądze na obiadokolacje dziewczyny zabierają własne. 

UWAGA3! Obowiązuje całkowity zakaz posiadania telefonu i wszelkich drogocennych rzeczy (biżuteria) - abstrahując od aspektów integracyjnych nikt nie będzie pilnował telefonów i innych rzeczy podczas konkursu - a wiemy z doświadczenia że na konkursach panuje ogólny chaos i nieład.

WYCENA WYJAZDU:

PKP DWIE STRONY 160zł/osoba 

PKS DWIE STRONY 50zł/osoba

AKREDYTACJA  40zł/osoba

OBIADOKOLACJA - we własnym zakresie --> (ja zapłaciłam za dziewczynki) --> zupa, drugie danie, 2x sok, woda, ciasto - 40zł/osoba

RAZEM 290zł płatne gotówką w kasie lub u Pani Marysi (jeżeli płacimy u Pani Marysi a nie w kasie proszę o odliczoną kwotę)

Po powrocie podam dokładną cenę wyjazdu w zależności od przejazdu PKS.

Proszę o wpłatę gotówką w kasie albo Pani Marii na zajęciach (proszę o odliczoną kwtotę)

STÓRJ NA PODRÓŻ: eko podkoszulek z festiwalu, eko bluza (grfiti lub farby tzn. ta pomarańczowa), czarne/ciemne getry/dresy. Fryzury na konkurs będziemy czesać w pociągu ale proszę aby włosy były związane na podróż aby było nam prościej nad nimi zapanować. 

Ponadto zabieramy dobry humor i determinację - jedziemy aby dobrze się bawić i zdobywać kolejne doświadczenia. Z racji na przerwę NIE nastawiamy się na zwycięstwo!!

P.S.: Na dobrą motywację: wygrane podczas ogólnopolskich konkursów dają punkty podczas składania dokumentacji do Liceum (info z ostatnich dni potwierdzone przez kilka dziewczynek z zespołu).

P.S2.: Przypominamy, że na konkursach reprezentujemy daną społeczność nie tylko choreografią ale przede wszystkim naszym zachowaniem. Powstrzymujemy się od komentowania innych wystąpień czy organizacji (o tym można porozmawiać w drodze powrotnej), zbieramy po sobie śmieci, nie jesteśmy głośne (chyba, że dopingujemy koleżanki podczas wystąpienia), nie przeklinamy itp. itd.

_MG_4392_edited.jpg
_MG_4443_edited.jpg
bottom of page