Grafiki Rok Szkolny 2020/21

Kochani!

Przedstawiamy pierwszą wersję grafików na nowy rok szkolny. Pewnie pojawią się jeszcze drobne zmiany, ale dotyczące ewentualnych przesunięć minutowych. Pamiętajcie aby poprawnie czytać grafik. Rozróżniamy klasy i grupy baletowe. W najbliższych dniach otrzymacie wiadomość sms z informacją do jakiej grupy/klasy zostało zakwalifikowane Wasze dziecko.

Proszę zwróćcie uwagę na "nietypowe" godziny rozpoczynania i kończenia zajęć. W tym roku duuuuży nacisk kładliśmy na wydłużenie przerw między zajęciami i różnicę między godzinami zajęć na jednej i drugiej sali. Bardzo prosimy o punktualne przychodzenie na zajęcia (max 5 min przed) oraz o punktualne opuszczanie Placówki celem niegromadzenia się w środku budynku.

Zajęcia zaczynamy 7.09. Na stronie https://www.ekoland.edu.pl/procedury-2020-21 będą pojawiały się procedury nt. organizacji bieżącego roku szkolnego. Prosimy o bezwzględne stosowanie się do nich.

W dniach od 2 do 4 września będziemy zapraszać Was do Siedziby abyście mogli zapoznać się z dokumentami oraz podpisać obowiązujące regulaminy i umowy. Wszystko po to aby uniknąć w.w. gromadzenia się Was.

Bezpiecznie. Z głową. Dla Was!

Jesteśmy!

GRAFIK ZAJĘĆ 2020/21 LINK