Grafiki Rok Szkolny 2020/21

Kochani!

Przedstawiamy pierwszÄ… wersjÄ™ grafików na nowy rok szkolny. Pewnie pojawiÄ… siÄ™ jeszcze drobne zmiany, ale dotyczÄ…ce ewentualnych przesunięć minutowych. PamiÄ™tajcie aby poprawnie czytać grafik. Rozróżniamy klasy i grupy baletowe. W najbliższych dniach otrzymacie wiadomość sms z informacjÄ… do jakiej grupy/klasy zostaÅ‚o zakwalifikowane Wasze dziecko.

ProszÄ™ zwróćcie uwagÄ™ na "nietypowe" godziny rozpoczynania i koÅ„czenia zajęć. W tym roku duuuuży nacisk kÅ‚adliÅ›my na wydÅ‚użenie przerw miÄ™dzy zajÄ™ciami i różnicÄ™ miÄ™dzy godzinami zajęć na jednej i drugiej sali. Bardzo prosimy o punktualne przychodzenie na zajÄ™cia (max 5 min przed) oraz o punktualne opuszczanie Placówki celem niegromadzenia siÄ™ w Å›rodku budynku.

Zajęcia zaczynamy 7.09. Na stronie https://www.ekoland.edu.pl/procedury-2020-21 będą pojawiały się procedury nt. organizacji bieżącego roku szkolnego. Prosimy o bezwzględne stosowanie się do nich.

W dniach od 2 do 4 września będziemy zapraszać Was do Siedziby abyście mogli zapoznać się z dokumentami oraz podpisać obowiązujące regulaminy i umowy. Wszystko po to aby uniknąć w.w. gromadzenia się Was.

Bezpiecznie. Z głową. Dla Was!

Jesteśmy!

GRAFIK ZAJĘĆ 2020/21 LINK