top of page

Eko Winter Camp 2021

termin: 21.02.21 (niedziela) zbiórka: 10:30 wyjazd: 11:00

27.02.21 (sobota) powrót około 12:00 (6 noclegów - 7 dni)

 

Obóz przeznaczony dla dzieci potrafiących jeździć na nartach!

 

  • miejsce: Suche, Dom Wczasowy Jędrol

  • dojazd: wynajęty bus/ autobus - niezależnie od podjętej decyzji w sytuacji zaostrzenia obostrzeń w związku z sytuacją epidemiologiczną zostanie przywrócony dojazd własny - nawet dzień czy dwa przed obozem w celu dostosowania się do wytycznych MEN, GIS i MZ (niezależnie od formy transportu cena pozostaje bez zmian); UWAGA: w informacjach dla rodziców zostaną przytoczone procedury z dokumentu "procedura przejazdu autokarem", do których wszyscy (zarówno dzieci jak i Rodzice/Opiekunowie) muszą się bezwzględnie stosować!

  • ubezpieczenie dla każdego uczestnika wyjazdu

  • pokoje: 3, 4, 5, 6 osobowe z węzłem sanitarnym każdy

  • wyżywienie: 4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja), domowe wyżywienie przygotowywane przez DW Jedrol

  • treningi: sala taneczna wyposażona w lustra w całości do naszej dyspozycji

  • planuje się codzienne szkolenie techniki narciarskiej - wszystko zależy od warunków atmosferycznych!

  • ośrodek posiada własny stok narciarski na obiekcie!

  • basen! Na obiekcie znajduje się basen, z którego będziemy mogli korzystać ;) Basen nie jest do naszej wyłączności dlatego na ten moment nie możemy podać ilości wejść na pływalnię. W zeszłym roku były to 3 lub 4 wejścia w zależności od grupy jednak dzieciaczki zgłaszały, że było go za dużo! W związku z powyższym będziemy na bieżąco ustalać z dziećmi ilość zajęć organizowanych na basenie. EDIT: możliwość korzystania z basenu będzie uwarunkowana obostrzeniami związanymi z pandemią - nie wyklucza się niekorzystania z basenu w tym roku!

  • z powodu pandemii podczas obozu nie przewiduje się wycieczki fakultatywnej

 

planuje się w ciągu dnia następujące treningi:
1. gimnastyka poranna 
2. trening capoeira 
3. gry i zabawy na basenie (w zależności od obostrzeń)
4. trening Zumba Kids® 
5. lekcja techniki tańca klasycznego 
6. trening taneczny (różne techniki) 
7. stretching + technika barre au sol Każdy Uczestnik obozu będzie uczestniczył w zajęciach z różnych technik tanecznych i sportowych oraz zajęciach organizowanych na stoku narciarskim (około 5 - 6h dziennie w zależności od wieku).


Minimalna ilość osób aby zorganizować obóz: 30 dzieci.
 

Dokładny program imprezy oraz dnia zostanie podany na obowiązkowym zebraniu informacyjnym, które odbędzie się przed wyjazdem. W razie jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu.

 

Wszyscy uczestnicy, którzy będą jeździć na nartach zobowiązani są do posiadania kasku!

 

CENA: 1450zł/ osoba (rodzeństwo: 1400zł/osoba)

Wpłata zadatku w wysokości 650zł płatna do 15.12.2020r. wyłącznie na konto Palcówki. Zadatek jest bezzwrotny ponieważ pokrywa koszty wstępne poniesione przez organizatora. 
Brak wpłaty zadatku w w.w. terminie powoduje usunięcie dziecka z listy. 

Płatność pozostałej kwoty - do 15.01.2021r.

Jeżeli obóz zostanie odwołany z przyczyn niezależnych od Placówki Ekoland po 15.01.2021r.  zostanie zwrócone 50% zadatku (plus pozostała kwota o ile została wpłacona). Druga część zadatku (325zł) pokrywa koszty już poniesione przez Placówkę (ubezpieczenie, wymagane środki ochrony osobistej dla kadry itp.).

CENA KARNETÓW: do ceny obozu sportowo - tanecznego należy doliczyć cenę karnetów na stoki narciarskie (koszt szacuje się na 250zł/osoba); finalny koszt karnetów uzależniony jest od liczebności grupy i przyznanych rabatów przez kompleks narciarski.

jestemzeko.jpg
bottom of page