Eko Summer Camp 2023 TURNUS i

termin: 24.06.23 (sobota) zbiórka: 11:00 wyjazd: 11:30
03.07.23 (poniedziaÅ‚ek) powrót okoÅ‚o 12:00/ 13:00 (9 noclegów - 10 dni)

• miejsce: MaÅ‚e Ciche, Dom Wczasowy Oliwia

• dojazd: wynajÄ™tym autokarem - w sytuacji zaostrzenia obostrzeÅ„ analogicznych do sytuacji epidemiologicznej możliwy dojazd wÅ‚asny - decyzja może zostać podjÄ™ta nawet dzieÅ„ czy dwa przed obozem w celu dostosowania siÄ™ do wytycznych MEN, GIS i MZ (niezależnie od formy transportu cena pozostaje bez zmian)

• ubezpieczenie dla każdego uczestnika wyjazdu

• opiekÄ™ wykwalifikowanej i najlepszej pod sÅ‚oÅ„cem kadry

• pokoje: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 osobowe z wÄ™zÅ‚em sanitarnym każdy

• wyżywienie: 4 posiÅ‚ki dziennie (Å›niadanie, obiad, podwieczorek, kolacja), domowe wyżywienie

• treningi: sale taneczne wyposażone w lustra w caÅ‚oÅ›ci do naszej dyspozycji

• basen! Na obiekcie znajduje siÄ™ mini basen, z którego bÄ™dziemy mogli korzystać ;) Basen nie jest do naszej wyÅ‚Ä…cznoÅ›ci dlatego na ten moment nie możemy podać iloÅ›ci wejść na pÅ‚ywalniÄ™. (zakÅ‚adamy że w tym roku niezależnie od pandemii bÄ™dziemy korzystać z basenu)

• na obozie obowiÄ…zuje ograniczona możliwość korzystania z telefonów komórkowych (przerwa poobiednia)

• nie przewiduje siÄ™ "wyjÅ›cia do sklepu" ;) (dzieci i mÅ‚odzież wiedzÄ… o co chodzi)

• meetingi anglojÄ™zyczne czyli zajÄ™cia praktycznego użycia jÄ™zyka - niecodzienny sposób na naukÄ™ w wakacje - z doÅ›wiadczenia wiemy, że dzieci i mÅ‚odzież polubiÅ‚a te relaksujÄ…ce zajÄ™cia!

• w wypoczynku biorÄ… udziaÅ‚ psy ras póÅ‚nocnych (lub w typie rasy) - w Å›lad obozu zimowego wdrażamy zajÄ™cia dogoterapii, obejÅ›cia z psem (karmienie, spacery z psami, szkolenie posÅ‚uszeÅ„stwa), zajÄ™cia w terenie w zależnoÅ›ci od chwilowych możliwoÅ›ci organizatora (w tym pogoda, samopoczucie psów itp.)

• w ramach obchodzonego jubileuszu planujemy kilka nowych "aktywnoÅ›ci", którymi podzielimy siÄ™ z Wami bliżej każdego z turnusów ;)

​

planuje się w ciągu dnia następujące treningi:
1. gimnastyka poranna
2. trening capoeira
3. gry i zabawy na basenie
4. trening Zumba Kids®
5. lekcja techniki taÅ„ca klasycznego
6. trening taneczny (różne techniki)
7. stretching + technika barre au sol

8. taniec wspóÅ‚czeny

9. taniec jazzowy

10. akrobatyka

11. flow choreo

12. meetingi anglojÄ™zyczne

13. dogoterapia

14. trochÄ™ niespodzianek ;)

Każdy Uczestnik obozu bÄ™dzie uczestniczyÅ‚ w zajÄ™ciach z różnych technik tanecznych i sportowych (okoÅ‚o 5 - 6h dziennie w zależnoÅ›ci od wieku).

Minimalna ilość osób aby zorganizować obóz: 40 dzieci.

Dokładny program imprezy oraz dnia zostanie podany przed wyjazdem. W razie jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu.

CENA: 2550zł/ osoba (rodzeństwo: 2500zł/osoba)

WpÅ‚ata zadatku w wysokoÅ›ci 1200zÅ‚ pÅ‚atna do 20.04.2023r. na konto Palcówki. Zadatek jest bezzwrotny ponieważ pokrywa koszty wstÄ™pne poniesione przez PlacówkÄ™.

​

Jeżeli obóz zostanie odwoÅ‚any z przyczyn niezależnych od Placówki Ekoland po 05.06.2023r.  zostanie zwrócone 50% zadatku. PozostaÅ‚a kwota (600zÅ‚) pokrywa koszty już poniesione przez PlacówkÄ™ (ubezpieczenie, wymagane Å›rodki ochrony osobistej dla kadry, rezerwacja pobytu, przejazdu itp.).

Brak wpÅ‚aty zadatku w w.w. terminie powoduje usuniÄ™cie dziecka z listy ponieważ na liÅ›cie rezerwowej czekajÄ… chÄ™tne na wyjazd dzieci.

Płatność pozostałej kwoty - do 31.05.2023r.

​

Dokumenty (kartę kwalifikacyjną + "RODO" i regulamin obozu) należy dostarczyć do 15.06 na recepcję Ekoland lub do skrzynki z boku budynku.

​

Dokumenty zostanÄ… umieszczone na tej stronie w maju 2023 roku.

KARTA KWALIFIKACYJNA - DO POBRANIA

REGULAMIN - DO POBRANIA