top of page

Eko Summer Camp 2022

termin: 25.06.22 (sobota) zbiórka: 11:00 wyjazd: 11:30
04.07.22 (poniedziałek) powrót około 12:00/ 13:00 (9 noclegów - 10 dni)

 

 • miejsce: Małe Ciche, Dom Wczasowy Oliwia

 • dojazd: wynajętym autokarem - w sytuacji zaostrzenia obostrzeń w związku z sytuacją epidemiologiczną możliwy dojazd własny - decyzja może zostać podjęta nawet dzień czy dwa przed obozem w celu dostosowania się do wytycznych MEN, GIS i MZ (niezależnie od formy transportu cena pozostaje bez zmian); UWAGA: w informacjach dla rodziców zostaną przytoczone procedury z dokumentu "procedura przejazdu autokarem", do których wszyscy (zarówno dzieci jak i Rodzice/Opiekunowie) muszą się bezwzględnie stosować!

 • ubezpieczenie dla każdego uczestnika wyjazdu

 • opiekę wykwalifikowanej i najlepszej pod słońcem kadry 

 • pokoje: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 osobowe z węzłem sanitarnym każdy

 • wyżywienie: 4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja), domowe wyżywienie

 • treningi: sale taneczne wyposażone w lustra w całości do naszej dyspozycji

 • basen! Na obiekcie znajduje się mini basen, z którego będziemy mogli korzystać ;) Basen nie jest do naszej wyłączności dlatego na ten moment nie możemy podać ilości wejść na pływalnię. (zakładamy że w tym roku niezależnie od pandemii będziemy korzystać z basenu)

 • na obozie obowiązuje ograniczona możliwość korzystania z telefonów komórkowych (przerwa poobiednia)

 • nie przewiduje się "wyjścia do sklepu" ;) (dzieci i młodzież wiedzą o co chodzi)

 • meetingi anglojęzyczne p.t.: "warsztaty sportowo/taneczne za granicą" czyli zajęcia praktycznego użycia języka podczas wyjazdów typu wymiany szkolne/erasmus itp. 

 • w wypoczynku biorą udział psy ras północnych (lub w typie rasy) - planujemy wdrożyć zajęcia dogoterapii, obejścia z psem (karmienie, spacery z psami, szkolenie posłuszeństwa), zajęcia w terenie w zależności od chwilowych możliwości organizatora (w typie zimowych psich zaprzęgów w wersji letniej) 

planuje się w ciągu dnia następujące treningi:
1. gimnastyka poranna 
2. trening capoeira 
3. gry i zabawy na basenie
4. trening Zumba Kids® 
5. lekcja techniki tańca klasycznego 
6. trening taneczny (różne techniki) 
7. stretching + technika barre au sol 

8. taniec współczeny

9. taniec jazzowy

10. akrobatyka

11. flow choreo

12. meetingi anglojęzyczne 

13. dogoterapiaKażdy Uczestnik obozu będzie uczestniczył w zajęciach z różnych technik tanecznych i sportowych (około 5 - 6h dziennie w zależności od wieku).


Minimalna ilość osób aby zorganizować obóz: 40 dzieci.
 

Dokładny program imprezy oraz dnia zostanie podany przed wyjazdem. W razie jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu.

 

CENA: 2150zł/ osoba (rodzeństwo: 2100zł/osoba)

Wpłata zadatku w wysokości 800zł płatna do 20.04.2022r. na konto Palcówki. Zadatek jest bezzwrotny ponieważ pokrywa koszty wstępne poniesione przez Placówkę.

Jeżeli obóz zostanie odwołany z przyczyn niezależnych od Placówki Ekoland po 05.06.2022r.  zostanie zwrócone 50% zadatku. Pozostała kwota (400zł) pokrywa koszty już poniesione przez Placówkę (ubezpieczenie, wymagane środki ochrony osobistej dla kadry itp.).


Brak wpłaty zadatku w w.w. terminie powoduje usunięcie dziecka z listy ponieważ na liście rezerwowej czekają chętne na wyjazd dzieci. 

Płatność pozostałej kwoty - do 31.05.2022r.

Dokumenty (kartę kwalifikacyjną + "RODO" i regulamin obozu) należy dostarczyć do 15.06 na recepcję Ekoland lub do skrzynki z boku budynku.

Dokumenty zostaną umieszczone na tej stronie w maju 2022 roku.

Instrukcja-dezynfekcji-rąk.jpg
Instrukcja-mycia-rąk.jpg
bottom of page