Aktualne informacje nt obozu (link)

Eko Summer Camp 2020 turnus I "SPARTAN"

termin: 27.06.20 (sobota) zbiórka: 11:00 wyjazd: 11:30
04.07.20 (sobota) powrót około 12:00/ 13:00 (7 noclegów - 8 dni)

• miejsce: Małe Ciche, Dom Wczasowy Oliwia

• dojazd: wynajęty bus/ autobus

• ubezpieczenie dla każdego uczestnika wyjazdu

• pokoje: 3, 4, 5, 6 osobowe z węzłem sanitarnym każdy

• wyżywienie: 4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja), domowe wyżywienie

• treningi: sala taneczna wyposażona w lustra w całości do naszej dyspozycji

• basen! Na obiekcie znajduje się mini basen, z którego będziemy mogli korzystać ;) Basen nie jest do naszej wyłączności dlatego na ten moment nie możemy podać ilości wejść na pływalnię.

• podczas obozu przewidziana jest jedna wycieczka fakultatywna - szczegóły wkrótce! (wycieczka odbędzie się przy ilości minimum 45 uczestników)

planuje się w ciągu dnia następujące treningi:
1. gimnastyka poranna
2. trening capoeira
3. gry i zabawy na basenie
4. trening Zumba Kids®
5. lekcja techniki tańca klasycznego
6. trening taneczny (różne techniki)
7. stretching + technika barre au sol

Każdy Uczestnik obozu będzie uczestniczył w zajęciach z różnych technik tanecznych i sportowych (około 5 - 6h dziennie w zależności od wieku).

Minimalna ilość osób aby zorganizować obóz: 40 dzieci.

Dokładny program imprezy oraz dnia zostanie podany na obowiązkowym zebraniu informacyjnym, które odbędzie się przed wyjazdem. W razie jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu.

CENA: 1450zł/ osoba (rodzeństwo: 1400zł/osoba)

Wpłata zaliczki w wysokości 600zł płatna do 25.03.2020r. na konto Palcówki. Zaliczka jest bezzwrotna ponieważ pokrywa koszty wstępne poniesione przez Placówkę.

UWAGA: PRZY WPŁACIE ZALICZKI NALEŻY WSKAZAĆ ZA KTÓRY TURNUS JEST TO ZALICZKA. ZALICZKI NIE "PRZECHODZĄ" MIĘDZY TURNUSAMI!
Brak wpłaty zaliczki w w.w. terminie powoduje usunięcie dziecka z listy.

Płatność pozostałej kwoty - do 31.05.2020r.

Dokumenty (kartę kwalifikacyjną i regulamin obozu) należy dostarczyć do 10.06 na recepcję Ekoland.