top of page

Eko Festiwal Tańca i Sportu 2021

 

W tym roku z powodu trwającej pandemii decyzją Kadry i Dyrekcji Placówki Ekoland planujemy zwieńczyć naszą całoroczną pracę artystyczną EKOfestiwalem tańca i sportu. Mając przede wszystkim na uwadze dobro naszych Wychowanków, Rodziców oraz Instruktorów i Nauczycieli rezygnujemy z tradycyjnego już dla nas spektaklu wystawianego w teatrze Ludowym. Jednogłośnie uznaliśmy, że gromadzenie około 140 dziecięcych artystów (nie wspominając już o widowni liczącej ponad 320 miejsc) jednego dnia na deskach teatralnych będzie ryzykowane i niezgodne z obranym przez nas reżimem sanitarnym, który rygorystycznie realizujemy od września tego roku. Ponadto nauczeni doświadczeniem wiemy, że decyzje organizacyjne dotyczące zakazów i nakazów podejmowane są często z dnia na dzień. Niepewność stawiałaby w niekomfortowej sytuacji wszystkich uczestników wydarzenia a ewentualne odwołanie spektakli byłoby niezrozumiałe i niewybaczalne dla dzieci.

Festiwal odbędzie się w czerwcu 2021r. Będzie trwał praktycznie przez cały miesiąc a zwieńczony zostanie wspólnym wyjazdem na Eko Summer Camp. Dla dzieci i młodzieży zostaną przygotowane różne atrakcje takie jak realizacje choreografii końcoworocznych, egzaminy capoeira czy warsztaty sportowe i taneczne. Materiały z nagrań zostaną Państwu udostępnione poprzez naszą stronę internetową tak abyście mogli wspólnie oglądnąć postępy Waszych dzieci. 

Mamy ogromną nadzieję, że nasza decyzja spotka się ze zrozumieniem z Państwa strony i że jak co roku będziecie wspierać Wasze dzieci i młodzież w realizowaniu ich pasji podczas tego uroczystego i jak na to nie spojrzeć wyjątkowego zakończenia roku szkolnego. 

Jak co roku w związku z przygotowaniem choreografii końcoworocznych planujemy zakup strojów i rekwizytów dla Wychowanków zgodnie z zakresem cenowym podanym w umowie. Postaramy się aby z powodu innego charakteru zakończenia roku budżet przewidziany na stroje był niższy niż planowany w umowie.

plakat2.png
Obecnie brak nadchodzących wydarzeń
bottom of page