top of page

 

 

Kochani, przed nami dziewiąte wspólne Święta! Niesamowite jak to wszystko szybko zleciało. Jak Wasze dzieci niepostrzeżenie urosły albo nawet dorosły! Jak dużo rzeczy przez ten czas się wydarzyło, ile się zmieniło. Ile rzeczy przeminęło i już nie wróci…

Patrząc z perspektywy ekolandowego życia, miniony rok kalendarzowy był najtrudniejszym rokiem odkąd zaczęliśmy naszą wspólną przygodę. Wiele wyzwań, niejasności, pytań na które nikt nie znał odpowiedzi.

Ale udało się. Jesteśmy! Możemy dalej realizować naszą misję, za co jesteśmy ogromnie wdzięczni.

I w tym miejscu należy podkreślić, że nie bylibyśmy dzisiaj tu gdzie jesteśmy, gdyby nie serce Ekolandu czyli nasza nieoceniona kadra instruktorów, nauczycieli oraz pracowników biurowych. Dziękujemy, że mamy możliwość z Wami współpracować i tworzyć z Wami niesamowite rzeczy. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i poświęcenie!

Kochani! Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam spokoju i chwili wytchnienia. Odnajdźmy istotę wspólnego spotkania w drugim człowieku. Skupmy się na przeżywaniu tego co ważne. Ostatecznie to czy ciasto ma zakalec, czy pierniczki udekorowane przez dzieci nie są idealne czy to ile minut ktoś spóźni się na Wigilię nie ma większego znaczenia. Liczy się tylko tu i teraz.

Pamiętajmy, że Wigilia może trwać cały rok. Nie tylko w ten jeden dzień możemy być dla siebie Ludźmi. Kochajmy się i szanujmy na codzień i bez powodu!

M.S. i P.K.

stronawwwpion.jpg
bottom of page