To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

ZAPISY ROK SZKOLNY 2021/22

Dobrze wypełniony formularz? Przeczytaj!

  1. Na każde dziecko wypełnij osobny formularz.

  2. Pamiętaj aby podać poprawny numer telefonu i adres email abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

  3. Podaj poprawny rocznik urodzenia dziecka. Dzięki temu będziemy mogli w odpowiedni sposób podzielić dzieci na grupy i klasy,

  4. Jeżeli masz pytania, uwagi lub swoje spostrzeżenia, umieść je w rubryce "uwagi".

  5. W miarę możliwości zapisz wszystkie informacje w poniższym  formularzu. W sprawie zapisów postaraj się nie wysyłać dodatkowych emaili lub smsów. Jeżeli z Twojej strony konieczny będzie dodatkowy kontakt, pamiętaj aby użyć tego samego nazwiska co w formularzu i najlepiej tego samego adresu email. 

  6. Skontaktujemy się z Tobą na dwa tygodnie przed rozpoczęciem roku szkolnego. Jeżeli nie otrzymasz od nas smsa prosimy o bezpośredni kontakt pod nr tel.: 503-473-555. Prawdopodobnie poprzez podanie błędnego numeru telefonu nie mamy możliwości skontaktowania się z Tobą. 

  7. Każdy uczeń, kontynuujący zajęcia, zobowiązany jest opłacić wpisowe w wysokości 50zł na poczet czynności związanych z rekrutacją do 31.07.2021r. Wpisowe jest jednorazową bezzwrotną opłatą niezależną od czesnego.

  8. Brak wpłaty wpisowego powoduje skreślenie z listy uczniów. Liczba miejsc w grupach/klasach jest ograniczona i rygorystycznie przestrzegana, dlatego nie ma możliwości dopisania dziecka do grupy ponad planowaną liczbę osób. 

  9. Nowi uczniowie zobowiązani są do opłaty wpisowego w wysokości 50zł na poczet czynności związanych z rekrutacją do 30.09.2021r. w momencie podjęcia decyzji o uczestniczeniu w zajęciach i podpisaniu umowy. Dzieci, które po pierwszych zajęciach nie podejmą nauki w Placówce Ekoland, nie ponoszą kosztów związanych z opłatą wpisową. 

UWAGA: Jeżeli poprawnie wypełniłeś formularz na stronie pojawi się komunikat "Dziękujemy za zgłoszenie" a na skrzynce mailowej dostaniesz ekolandową wiadomość. Sprawdź folder spam i reklamy ;)

Formularz zapisu na rok szkolny 2021/22
Wybierz ineresujące Was zajęcia:

Dziękujemy za zgłoszenie!