To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

ZAPISY ROK SZKOLNY 2020/21

Dobrze wypełniony formularz? Przeczytaj!

  1. Na każde dziecko wypełnij osobny formularz.

  2. Pamiętaj aby podać poprawny numer telefonu i adres email abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

  3. Podaj poprawny rocznik urodzenia dziecka. Dzięki temu będziemy mogli w odpowiedni sposób podzielić dzieci na grupy i klasy,

  4. Jeżeli masz pytania, uwagi lub swoje spostrzeżenia, umieść je w rubryce "uwagi".

  5. W miarę możliwości zapisz wszystkie informacje w poniższym  formularzu. W sprawie zapisów postaraj się nie wysyłać dodatkowych emaili lub smsów. Jeżeli z Twojej strony konieczny będzie dodatkowy kontakt, pamiętaj aby użyć tego samego nazwiska co w formularzu i najlepiej tego samego adresu email. 

  6. Skontaktujemy się z Tobą na dwa tygodnie przed rozpoczęciem roku szkolnego. Jeżeli nie otrzymasz od nas smsa prosimy o bezpośredni kontakt pod nr tel.: 503-473-555. Prawdopodobnie poprzez podanie błędnego numeru telefonu nie mamy możliwości skontaktowania się z Tobą. 

  7. Każdy uczeń, kontynuujący zajęcia, zobowiązany jest opłacić wpisowe w wysokości 50zł na poczet czynności związanych z rekrutacją do 31.07.2020r. Wpisowe jest jednorazową opłatą niezależną od czesnego. 

  8. Uczniowie, którzy chcą kontynuować zajęcia a zakończyli rok szkolny 2019/20 (uczestniczyli w zajęciach do czerwca włącznie) lub opłacili czesne (do czerwca włącznie) zwolnieni są z opłaty wpisowego.

  9. Nowi uczniowie zobowiązani są do opłaty wpisowego w wysokości 50zł na poczet czynności związanych z rekrutacją do 30.09.2020r. w momencie podjęcia decyzji o uczestniczeniu w zajęciach. Dzieci, które po pierwszych zajęciach nie podejmą nauki w Placówce Ekoland, nie ponoszą kosztów związanych z opłatą wpisową. 

Formularz zapisu na rok szkolny 2020/21
Wybierz ineresujące Was zajęcia:

Dziękujemy za przesłanie zgłoszenia! Skontaktujemy się z Tobą przed rozpoczęciem roku szkolnego 2020/21!