top of page

ZAPISY ROK SZKOLNY 2022/23 

PRZYBYSŁAWICE

Dobrze wypełniony formularz? Przeczytaj!

 1. Na każde dziecko wypełnij osobny, jeden formularz.

 2. Podaj poprawny numer telefonu i adres email abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

 3. Podaj poprawny rocznik urodzenia dziecka. Dzięki temu będziemy mogli w odpowiedni sposób podzielić dzieci na grupy,

 4. Jeżeli masz pytania, uwagi lub swoje spostrzeżenia, umieść je w rubryce "uwagi".

 5. Zapisz wszystkie informacje w poniższym  formularzu. W sprawie zapisów postaraj się nie wysyłać dodatkowych emaili lub smsów. Jeżeli z Twojej strony konieczny będzie dodatkowy kontakt, pamiętaj aby użyć tego samego nazwiska co w formularzu i najlepiej tego samego adresu email. 

 6. Skontaktujemy się z Tobą przed rozpoczęciem zajęć. Ze względu na ilość obowiązków, zgłoszenia rozpatrywane są w weekendy. Jeżeli nie otrzymasz od nas smsa prosimy o bezpośredni kontakt pod nr tel.: 503-473-555. Prawdopodobnie poprzez podanie błędnego numeru telefonu nie mamy możliwości skontaktowania się z Tobą. 

 7. Pierwsze zajęcia są zajęciami poglądowymi, po których Rodzic/Opiekun podejmuje decyzję czy dziecko będzie uczęszczało na zajęcia. Deklaracja powinna być wysłana mailem na adres mailowy biuro@ekoladn.edu.pl

 8. Niezależnie od wysłanego maila uczestnictwo w kolejnych zajęciach jest jednoznaczne z deklaracją Rodzica/Opiekuna o podjęciu współpracy. Niezależnie od terminu podpisania umowy pisemnej Rodzic/Opiekun zobowiązany jest do uiszczenia opłaty zgodnie z cennikiem zawartym w niniejszym regulaminie do 12 dnia każdego miesiąca z góry przelewem na nr konta: ING BANK ŚLĄSKI (Centrum Rozwoju Dzieci i Młodzieży EKOLAND) 39 1050 1445 1000 0090 9978 6817, tyt. przelewu "PRZYBYSŁAWICE IMIĘ I NAZWISKO DZIECKA".

 9. Rodzice/Opiekunowie dzieci należących do grup: Przedszkole Taneczne oraz Świetlica Taneczna w ramach współpracy Placówki ze Szkołą są ZWOLNIENI z opłaty wpisowego na poczet rekrutacji.

 10. Liczba miejsc w grupach jest ograniczona i rygorystycznie przestrzegana, dlatego nie ma możliwości dopisania dziecka do grupy ponad planowaną liczbę osób. 

 11. Ceny zajęć: Przedszkole Taneczne 60zł/30min/miesiąc, Świetlica Taneczna 90zł/55min/miesiąc - opłata miesięczna jest stała od października do czerwca włącznie niezależnie od ilości zajęć w miesiącu. Nieobecność można odrabiać w innych grupach, po wcześniejszym ustaleniu z recepcją, pod nr telefonu 503-473-555. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu.

 12. Z racji na charakter zajęć grupy Przedszkole Taneczne i Świetlica Taneczna NIE BĘDĄ dopuszczone do występu w spektaklu końcoworocznym.

 13. Niezależnie od miejsca prowadzenia zajęć, dzieci oraz Rodzice/Opiekunowie zobowiązani są do przestrzegania obowiązującego w Placówce statutu, regulaminu Placówki oraz wszelkich wprowadzonych przez Dyrekcję Placówki procedur. Nieprzestrzeganie w.w. dokumentów będzie jednoznaczne z natychmiastowym skreśleniem dziecka z listy uczniów Placówki.

 14. Na zajęciach obowiązuje strój: bluzka z krótkim rękawem + spódniczka/długie spodnie <chłopcy> oraz baletki baletowe dla dziewczynek w kolorze ecru dla chłopców w kolorze czarnym - baletki można zakupić w sklepie taneczny ETIUDA.

 15. Przesłanie formularza nie jest jednoznaczne z przyjęciem dziecka w poczet Wychowanków Placówki. O przyjęciu decyduje m.in. kolejność zgłoszeń, liczba uczestników w grupie, rocznik dziecka.

 16. Podane przez Ciebie dane będą przetwarzane wyłącznie na potrzeby rekrutacji. Administratorem danych osobowych jest NPOW EKOLAND.
   

UWAGA: Jeżeli poprawnie wypełniłeś formularz na stronie pojawi się komunikat "Dziękujemy za zgłoszenie" a na skrzynce mailowej dostaniesz ekolandową wiadomość. Sprawdź folder spam i reklamy. Gdy jesteś pewny, że nie otrzymałeś potwierdzenia zgłoszenia skontaktuj się mailowo z placówką ;)

RUSZAMY W PAŹDZIERNIKU! STAY TUNED!

#JESTEMZEKO

#ZERONUDY

Formularz zapisu na rok szkolny 2022/23
PRZYBYSŁAWICE
Wybierz ineresujące Was zajęcia (przeczytaj wszystkie możliwści wyboru):

Dziękujemy za zgłoszenie!

bottom of page