To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom

ZAPISY ROK SZKOLNY 2022/23 

PRZYBYSŁAWICE

Dobrze wypełniony formularz? Przeczytaj!

 1. Na każde dziecko wypełnij osobny, jeden formularz.

 2. Podaj poprawny numer telefonu i adres email abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

 3. Podaj poprawny rocznik urodzenia dziecka. Dzięki temu będziemy mogli w odpowiedni sposób podzielić dzieci na grupy,

 4. Jeżeli masz pytania, uwagi lub swoje spostrzeżenia, umieść je w rubryce "uwagi".

 5. Zapisz wszystkie informacje w poniższym  formularzu. W sprawie zapisów postaraj się nie wysyłać dodatkowych emaili lub smsów. Jeżeli z Twojej strony konieczny będzie dodatkowy kontakt, pamiętaj aby użyć tego samego nazwiska co w formularzu i najlepiej tego samego adresu email. 

 6. Skontaktujemy się z Tobą przed rozpoczęciem zajęć. Ze względu na ilość obowiązków, zgłoszenia rozpatrywane są w weekendy. Jeżeli nie otrzymasz od nas smsa prosimy o bezpośredni kontakt pod nr tel.: 503-473-555. Prawdopodobnie poprzez podanie błędnego numeru telefonu nie mamy możliwości skontaktowania się z Tobą. 

 7. Pierwsze zajęcia są zajęciami poglądowymi, po których Rodzic/Opiekun podejmuje decyzję czy dziecko będzie uczęszczało na zajęcia. Deklaracja powinna być wysłana mailem na adres mailowy biuro@ekoladn.edu.pl

 8. Niezależnie od wysłanego maila uczestnictwo w kolejnych zajęciach jest jednoznaczne z deklaracją Rodzica/Opiekuna o podjęciu współpracy. Niezależnie od terminu podpisania umowy pisemnej Rodzic/Opiekun zobowiązany jest do uiszczenia opłaty zgodnie z cennikiem zawartym w niniejszym regulaminie do 12 dnia każdego miesiąca z góry przelewem na nr konta: ING BANK ŚLĄSKI (Centrum Rozwoju Dzieci i Młodzieży EKOLAND) 39 1050 1445 1000 0090 9978 6817, tyt. przelewu "PRZYBYSŁAWICE IMIĘ I NAZWISKO DZIECKA".

 9. Rodzice/Opiekunowie dzieci należących do grup: Przedszkole Taneczne oraz Świetlica Taneczna w ramach współpracy Placówki ze Szkołą są ZWOLNIENI z opłaty wpisowego na poczet rekrutacji.

 10. Liczba miejsc w grupach jest ograniczona i rygorystycznie przestrzegana, dlatego nie ma możliwości dopisania dziecka do grupy ponad planowaną liczbę osób. 

 11. Ceny zajęć: Przedszkole Taneczne 60zł/30min/miesiąc, Świetlica Taneczna 90zł/55min/miesiąc - opłata miesięczna jest stała od października do czerwca włącznie niezależnie od ilości zajęć w miesiącu. Nieobecność można odrabiać w innych grupach, po wcześniejszym ustaleniu z recepcją, pod nr telefonu 503-473-555. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu.

 12. Z racji na charakter zajęć grupy Przedszkole Taneczne i Świetlica Taneczna NIE BĘDĄ dopuszczone do występu w spektaklu końcoworocznym.

 13. Niezależnie od miejsca prowadzenia zajęć, dzieci oraz Rodzice/Opiekunowie zobowiązani są do przestrzegania obowiązującego w Placówce statutu, regulaminu Placówki oraz wszelkich wprowadzonych przez Dyrekcję Placówki procedur. Nieprzestrzeganie w.w. dokumentów będzie jednoznaczne z natychmiastowym skreśleniem dziecka z listy uczniów Placówki.

 14. Na zajęciach obowiązuje strój: bluzka z krótkim rękawem + spódniczka/długie spodnie <chłopcy> oraz baletki baletowe dla dziewczynek w kolorze ecru dla chłopców w kolorze czarnym - baletki można zakupić w sklepie taneczny ETIUDA.

 15. Przesłanie formularza nie jest jednoznaczne z przyjęciem dziecka w poczet Wychowanków Placówki. O przyjęciu decyduje m.in. kolejność zgłoszeń, liczba uczestników w grupie, rocznik dziecka.

 16. Podane przez Ciebie dane będą przetwarzane wyłącznie na potrzeby rekrutacji. Administratorem danych osobowych jest NPOW EKOLAND.
   

UWAGA: Jeżeli poprawnie wypełniłeś formularz na stronie pojawi się komunikat "Dziękujemy za zgłoszenie" a na skrzynce mailowej dostaniesz ekolandową wiadomość. Sprawdź folder spam i reklamy. Gdy jesteś pewny, że nie otrzymałeś potwierdzenia zgłoszenia skontaktuj się mailowo z placówką ;)

RUSZAMY W PAŹDZIERNIKU! STAY TUNED!

#JESTEMZEKO

#ZERONUDY

Formularz zapisu na rok szkolny 2022/23
PRZYBYSŁAWICE
Wybierz ineresujące Was zajęcia (przeczytaj wszystkie możliwści wyboru):

Dziękujemy za zgłoszenie!