Eko Winter Camp 2023

termin: 05.02.23 (niedziela) zbiórka: 11:00 wyjazd: 11:30
11.02.23 (sobota) powrót około 12:00/13:00 (6 noclegów - 7 dni)

 

Obóz przeznaczony dla dzieci potrafiących jeździć na nartach!

 

 • miejsce: Suche, Dom Wczasowy Jędrol

 • dojazd: wynajętym autokarem - w sytuacji zaostrzenia obostrzeń w związku z sytuacją epidemiologiczną możliwy dojazd własny - decyzja może zostać podjęta nawet dzień czy dwa przed obozem w celu dostosowania się do wytycznych MEN, GIS i MZ (niezależnie od formy transportu cena pozostaje bez zmian); UWAGA: w informacjach dla rodziców zostaną przytoczone procedury z dokumentu "procedura przejazdu autokarem", do których wszyscy (zarówno dzieci jak i Rodzice/Opiekunowie) muszą się bezwzględnie stosować!

 • ubezpieczenie dla każdego uczestnika wyjazdu

 • pokoje: 3, 4, 5, 6 osobowe z węzłem sanitarnym każdy

 • wyżywienie: 4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja), domowe wyżywienie przygotowywane przez DW Jedrol

 • treningi: sala taneczna wyposażona w lustra w całości do naszej dyspozycji

 • planuje się codzienne zajęcia na stokach narciarskich (w zależności od warunków atmosferycznych); w planie mamy 5 dni jazdy na stoku przy DW Jędrol

 • ośrodek posiada własny stok narciarski na obiekcie!

 • basen! Na obiekcie znajduje się basen, z którego będziemy mogli korzystać ;) Basen nie jest do naszej wyłączności dlatego na ten moment nie możemy podać ilości wejść na pływalnię. W zeszłym roku były to 3 lub 4 wejścia w zależności od grupy jednak dzieciaczki zgłaszały, że było go za dużo! W związku z powyższym będziemy na bieżąco ustalać z dziećmi ilość zajęć organizowanych na basenie. 

 • na obozie obowiązuje ograniczona możliwość korzystania z telefonów komórkowych (przerwa poobiednia)

 • nie przewiduje się "wyjścia do sklepu" ;) (dzieci i młodzież wiedzą o co chodzi) - przy ośrodku znajduje się karczma, w której dzieci mogą zakupić np. gorącą czekoladę czy herbatę podczas przerwy w zajęciach przedpołudniowych na stoku

 • dla chętnych w zależności od warunków atmosferycznych i kondycji piesków zorganizowane zostaną zaprzęgi lub inne aktywności z psami pracującymi

 

planuje się w ciągu obozu następujące treningi:
1. gimnastyka poranna 
2. trening capoeira (o ile w kadrze będzie znajdował się trener capoeira)
3. gry i zabawy na basenie
4. trening Zumba Kids® 
5. lekcja techniki tańca klasycznego 
6. trening taneczny (różne techniki) 
7. stretching + technika barre au sol 

8. akrobatyka (elementy) Każdy Uczestnik obozu będzie uczestniczył w zajęciach z różnych technik tanecznych i sportowych oraz zajęciach organizowanych na stoku narciarskim (około 5 - 6h dziennie w zależności od wieku).


Minimalna ilość osób aby zorganizować obóz: 30 dzieci

 

Wszyscy uczestnicy zobowiązani są do posiadania kasku!

 

CENA: 1900zł/ osoba (rodzeństwo: 1850zł/osoba)

O możliwości wyjazdu dziecka decyduje kolejność zgłoszeń. Dzieci kontynuujące poprzedni wypoczynek mają pierwszeństwo zapisu. 

Wpłata zadatku w wysokości 1000zł płatna do 30.11.2022r. wyłącznie na konto Placówki. Zadatek jest bezzwrotny ponieważ pokrywa koszty wstępne poniesione przez organizatora. 
Brak wpłaty zadatku w w.w. terminie powoduje usunięcie dziecka z listy. 

Płatność pozostałej kwoty - do 15.01.2023r.

Jeżeli obóz zostanie odwołany z przyczyn niezależnych od Placówki Ekoland po 15.01.2023r.  zostanie zwrócone 50% zadatku. Pozostała kwota (500zł) pokrywa koszty już poniesione przez Placówkę (ubezpieczenie, wymagane środki ochrony osobistej dla kadry itp.).

CENA KARNETÓW: do ceny obozu sportowo - tanecznego należy doliczyć cenę karnetów na stoki narciarskie (koszt szacuje się na 400zł-450z k/osoba); finalny koszt karnetów uzależniony jest od liczebności grupy i przyznanych rabatów przez kompleks narciarski.

Dokumenty (karta kwalifikacyjna, RODO, regulamin obozu) zostaną opublikowane pod koniec roku kalendarzowego. Wypełnione dokumenty należy oddać do 20 stycznia 2023r. Brak oddanych dokumentów mimo wpłaconych pieniędzy uniemożliwi wyjazd dziecka na obóz. 

W sytuacji wprowadzenia innej dokumentacji wymaganej przez GIS, MZ lub MEN względem organizatora zostaną one umieszczane na tej stronie www.