Eko Winter Camp 2022

termin: 23.01.22 (niedziela) zbiórka: 10:30 wyjazd: 11:00
29.01.22 (sobota) powrót około 12:00/13:00 (6 noclegów - 7 dni)

 

Obóz przeznaczony dla dzieci potrafiących jeździć na nartach!

 

 • miejsce: Suche, Dom Wczasowy Jędrol

 • dojazd: wynajętym autokarem - w sytuacji zaostrzenia obostrzeń w związku z sytuacją epidemiologiczną możliwy dojazd własny - decyzja może zostać podjęta nawet dzień czy dwa przed obozem w celu dostosowania się do wytycznych MEN, GIS i MZ (niezależnie od formy transportu cena pozostaje bez zmian); UWAGA: w informacjach dla rodziców zostaną przytoczone procedury z dokumentu "procedura przejazdu autokarem", do których wszyscy (zarówno dzieci jak i Rodzice/Opiekunowie) muszą się bezwzględnie stosować!

 • ubezpieczenie dla każdego uczestnika wyjazdu

 • pokoje: 3, 4, 5, 6 osobowe z węzłem sanitarnym każdy

 • wyżywienie: 4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja), domowe wyżywienie przygotowywane przez DW Jedrol

 • treningi: sala taneczna wyposażona w lustra w całości do naszej dyspozycji

 • planuje się codzienne zajęcia na stokach narciarskich (w zależności od warunków atmosferycznych); w planie mamy 4 dni jazdy na stoku przy DW Jędrol i jeden dzień "wyjazdu" na inny stok

 • ośrodek posiada własny stok narciarski na obiekcie!

 • basen! Na obiekcie znajduje się basen, z którego będziemy mogli korzystać ;) Basen nie jest do naszej wyłączności dlatego na ten moment nie możemy podać ilości wejść na pływalnię. W zeszłym roku były to 3 lub 4 wejścia w zależności od grupy jednak dzieciaczki zgłaszały, że było go za dużo! W związku z powyższym będziemy na bieżąco ustalać z dziećmi ilość zajęć organizowanych na basenie. 

 • na obozie obowiązuje ograniczona możliwość korzystania z telefonów komórkowych (przerwa poobiednia)

 • nie przewiduje się "wyjścia do sklepu" ;) (dzieci i młodzież wiedzą o co chodzi)

 

planuje się w ciągu dnia następujące treningi:
1. gimnastyka poranna 
2. trening capoeira 
3. gry i zabawy na basenie
4. trening Zumba Kids® 
5. lekcja techniki tańca klasycznego 
6. trening taneczny (różne techniki) 
7. stretching + technika barre au sol Każdy Uczestnik obozu będzie uczestniczył w zajęciach z różnych technik tanecznych i sportowych oraz zajęciach organizowanych na stoku narciarskim (około 5 - 6h dziennie w zależności od wieku).


Minimalna ilość osób aby zorganizować obóz: 30 dzieci.
 

Dokładny program imprezy oraz dnia zostanie podany na obowiązkowym zebraniu informacyjnym, które odbędzie się przed wyjazdem. W razie jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu.

 

Wszyscy uczestnicy zobowiązani są do posiadania kasku!

 

CENA: 1550zł/ osoba (rodzeństwo: 1500zł/osoba)

Wpłata zadatku w wysokości 850zł płatna do 12.11.2021r. wyłącznie na konto Placówki. Zadatek jest bezzwrotny ponieważ pokrywa koszty wstępne poniesione przez organizatora. 
Brak wpłaty zadatku w w.w. terminie powoduje usunięcie dziecka z listy. 

Płatność pozostałej kwoty - do 10.01.2022r.

CENA KARNETÓW: do ceny obozu sportowo - tanecznego należy doliczyć cenę karnetów na stoki narciarskie (koszt szacuje się na 300zł/osoba); finalny koszt karnetów uzależniony jest od liczebności grupy i przyznanych rabatów przez kompleks narciarski.

Poniżej znajdują się do pobrania: Karta Kwalifikacyjna i Regulamin. Podpisane i wypełnione dokumenty prosimy oddać do 10.01.2022r. DOKUMENTY BĘDĄ GOTOWE DO POBRANIA PO 11.2021R.