Integracja EKOLANDowa

Serdecznie zapraszamy do Integracji EKOLNDowej - spotkanie poobozowe SPARTAN RACE!

UWAGA: ZMIANA TERMINU!

Kiedy?
7 - 8 października 2017r. (sb/nd)

Gdzie?
Wycieczka do Doliny Będkowskiej + nocleg, ognisko i dobra zabawa w Brandysówce!

Czas?
Przejazd autokarem - zbiórka 14:00 przy Centrum Medycznym na Węgrzcach 07.10 w sobotę

Powrót około 11:00 (dokładna godzina będzie podana później), powrót na parking przy Centrum Medycznym 08.10 w niedzielę

Cena?
Koszt: 100zł + 20zł (autokar) = 120zł

Zapisy przyjmujemy do 10 września. Wpłaty należy dokonać do 2 października gotówką w Siedzibie Placówki Ekoland. Zgłoszenie jest jednoznaczne z obowiązkiem zapłaty.

Cena zawiera: obiad, ognisko, nocleg w schronisku, śniadanie, ubezpieczenie NW, przejazd autokarem

Opieka wychowawcza oraz organizacja integracji stanowi wolontariat i nie jest wliczona w cenę.

Strój obowiązkowy "na start": ekolandowe niebieskie polo + czarne getry/leginsy/spodnie (długie) + buty górskie (dla dzieci) lub ekolandowy czarny top + czarne leginsy (długie) + buty górskie (dla młodzieży)

Ponadto zabieramy: śpiwór!, piżamka ;), pełny zestaw "ubraniowy" na drugi dzień integracji (po sobocie wszystko będzie brudne i mokre :), buty sportowe na zmianę, mini zestaw do kąpieli + 0,5l wody do picia.

Wszystko powinno być zapakowane do niedużego plecaka, który dziecko/ młodzież samodzielnie niesie na plecach podczas spaceru (ok 1,5h) do schroniska!

Liczba miejsc ograniczona! Pierwszeństwo udziału w Integracji mają uczestnicy Eko Summer Camp 2017. W sytuacji wolnych miejsc w Integracji mogą wziąć udział inne dzieci (wiek minimum: 7 lat).